Autori Tema: Yjet e Neteve te Gjata  (Lexuar 7269 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
« Redaktimi i Fundit: Qershor 20, 2009, 12:55:25 PD nga Nastradini »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ret

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 1
Yjet e Neteve te Gjata
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 15, 2009, 04:49:02 MD »
eshte film i bukur

Jashtë Linjë amarildo.hodo

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 1
Yjet e Neteve te Gjata
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 07, 2009, 10:00:21 MD »
shume film i bukur

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Yjet e Neteve te Gjata
« Pergjigju #3 Me: Mars 07, 2010, 10:05:11 PD »
« Redaktimi i Fundit: Qershor 18, 2011, 04:38:52 MD nga ☼ Bea ☼ »