Autori Tema: Te mos heshtesh  (Lexuar 1281 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beata

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 4304
  • Popullariteti: 46

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te mos heshtesh
« Pergjigju #1 Me: Tetor 20, 2011, 12:48:02 PD »