Autori Tema: Shi ne Plazh  (Lexuar 3488 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Shi ne Plazh
« Me: Shkurt 03, 2008, 01:54:08 PD »


Shikim te kendshem.

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Shi ne Plazh
« Pergjigju #1 Me: Mars 19, 2008, 10:43:09 MD »
Rrofshi se kisha shume vite pa e par.

Jashtë Linjë Fierakja_Rome

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 78
 • Popullariteti: -1
Shi ne Plazh
« Pergjigju #2 Me: Prill 10, 2008, 02:38:09 PD »
Me kishte mare malli per kete telekomedi, por nuk po me hapet.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Shi ne Plazh
« Pergjigju #3 Me: Prill 10, 2008, 10:18:56 MD »
Besoj se ka qene problem momental dje ku serverat kan qene shume te ngarkuar.
Sapo e provova filmin tani edhe hapet.
Arsyeja tjeter mund te jete qe te mungon nje flw player ne browser.
Nese problemi vazhdon ma bej te ditur.
« Redaktimi i Fundit: Prill 10, 2008, 10:25:43 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.