Autori Tema: Rruge te Bardha  (Lexuar 4320 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

  • Vlonjati
  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6899
  • Popullariteti: 152
  • Born to touch your feelings.
    • Albanian Chat
Rruge te Bardha
« Me: Tetor 31, 2007, 12:21:05 PD »
« Redaktimi i Fundit: Mars 26, 2009, 03:32:39 MD nga Nastradini »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.