Autori Tema: Rethi i kujteses  (Lexuar 1267 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Rethi i kujteses
« Pergjigju #1 Me: Qershor 01, 2011, 01:38:10 MD »
Ky film eshte njesh. ---RRethi i kujteses eshte shume here me i pamposhtur se rrethi i Harreses.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Rethi i kujteses
« Pergjigju #2 Me: Qershor 04, 2011, 12:08:41 PD »
Kur e kam pare kte film per here te pare kam qene rreth 11 vj... mbaj mend qe skam fjet nja 3 nete nga frika :(
Akoma se kam pare me qe ateher !!!