Autori Tema: Pranvera s'erdhi vetem  (Lexuar 6112 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Pranvera s'erdhi vetem
« Me: Tetor 28, 2007, 10:36:56 MD »
Pranvera s'erdhi vetem


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pranvera s'erdhi vetem
« Pergjigju #1 Me: Qershor 03, 2010, 12:20:18 MD »
Pranvera erdhi vete i trete  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Konfirmoj :P
« Redaktimi i Fundit: Janar 17, 2013, 03:45:25 MD nga ☼ Bea ☼ »

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Pranvera s'erdhi vetem
« Pergjigju #2 Me: Qershor 03, 2010, 12:22:59 MD »
po me mua ishte [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pranvera s'erdhi vetem
« Pergjigju #3 Me: Gusht 03, 2011, 10:07:15 MD »
Film njesh  [smiley1]

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Pranvera s'erdhi vetem
« Pergjigju #4 Me: Gusht 21, 2011, 11:56:07 MD »
Ky filmi eshte kryeveper...
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pranvera s'erdhi vetem
« Pergjigju #5 Me: Mars 24, 2013, 08:46:48 PD »
Pranvera erdhi me nje peshk te ri :):):)