Autori Tema: Peralle nga e kaluara  (Lexuar 10124 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
« Redaktimi i Fundit: Qershor 20, 2009, 01:01:10 PD nga Nastradini »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Belerofonti

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 36
 • Popullariteti: 0
Peralla nga e kaluara
« Pergjigju #1 Me: Maj 15, 2008, 01:00:35 MD »
titulli eshte" Përrallë nga e kaluara"   ;)
Ave vita! Morituri te salutant!
Priorati i Birrës

Jashtë Linjë blu

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
Peralla nga e kaluara
« Pergjigju #2 Me: Maj 16, 2008, 11:40:17 PD »
e sakte, e sakte... >:D
priorati i birrës

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Peralle nga e kaluara
« Pergjigju #3 Me: Maj 17, 2008, 01:27:49 PD »
U ndryshua ajo germa e fundit.  :)

Jashtë Linjë Belerofonti

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 36
 • Popullariteti: 0
Peralle nga e kaluara
« Pergjigju #4 Me: Maj 20, 2008, 09:32:37 PD »
Kjo bashke me "Pallati 176" jane kryeveprat e komedise shqiptare   ;)
Ave vita! Morituri te salutant!
Priorati i Birrës

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Peralle nga e kaluara
« Pergjigju #5 Me: Qershor 13, 2010, 06:45:32 MD »
Ky film ka shume te forta....sa here e shikon qesh...
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Peralle nga e kaluara
« Pergjigju #6 Me: Qershor 13, 2010, 11:01:25 MD »
Ky film ka shume te forta....sa here e shikon qesh...
Sidomos Gjinua  [laugh1] [laugh1] [laugh1] Gjino e arrite fikun mo ,,, se do ta kapin te tjeret  [laugh1] [laugh1] [laugh1]