Autori Tema: PENG...  (Lexuar 1742 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
PENG...
« Me: Dhjetor 11, 2008, 12:32:22 PD »
KETU KAM PARE NJE FILM TE DHIMBSHEM SHQIPTAR  :'( :'(

http://worldtv.com/albania_film/
PENG...OMIROS.......HOSTAGE  :'( :'(
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 11, 2008, 12:35:49 PD nga GOTIKA »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
PENG...
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 11, 2008, 12:34:08 PD »
MUND TE NDERRONI FILMAT VETE TEK TABELA DJATHTAS POSHTE...
FILMI QUHET PENG
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
PENG...
« Pergjigju #2 Me: Prill 06, 2009, 01:51:18 PD »
Ky eshte filmi me i mir shqiptar qe eshte gjiruar ndonjeher.
Nuk edi pse nuk eshte shum i njohur tek njerzit nuk e kuptoj se ku qendron problemi.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
PENG...
« Pergjigju #3 Me: Prill 06, 2009, 12:18:12 MD »
Film vertet i mir.Shum filma te till bazohen me jeten reale
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥