Autori Tema: Njeriu i Ujit.  (Lexuar 2049 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Njeriu i Ujit.
« Me: Korrik 14, 2012, 02:45:25 MD »
  Aktor realiteti ,, ja the o xhaxha po kujt ja the . Oh c'me kish marre malli per nje filmim te tille.