Autori Tema: Nje vonese e vogel  (Lexuar 1833 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nje vonese e vogel
« Me: Tetor 30, 2007, 11:24:08 MD »

.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nje vonese e vogel
« Pergjigju #1 Me: Qershor 05, 2010, 09:49:58 MD »
He mo he vrite pak mendjen dhe ti.
Po e vrava me e  vrava  po se zgjidh dot
  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]