Autori Tema: Malet me blerim mbuluar  (Lexuar 5665 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
« Redaktimi i Fundit: Qershor 20, 2009, 01:40:52 PD nga Nastradini »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Malet me blerim mbuluar
« Pergjigju #1 Me: Qershor 16, 2010, 12:47:28 PD »
« Redaktimi i Fundit: Qershor 18, 2011, 04:37:08 MD nga ☼ Bea ☼ »

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Malet me blerim mbuluar
« Pergjigju #2 Me: Qershor 16, 2010, 12:49:52 PD »
N'ato maja,
rripa-rripa,
  seç gjemojne...

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Malet me blerim mbuluar
« Pergjigju #3 Me: Qershor 16, 2010, 09:57:50 PD »
« Redaktimi i Fundit: Qershor 18, 2011, 04:37:31 MD nga ☼ Bea ☼ »