Autori Tema: Lulekuqet mbi mure.  (Lexuar 8499 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Lulekuqet mbi mure.
« Me: Tetor 31, 2007, 12:23:21 PD »


Shikim te kendshem nga Nastradini.com
« Redaktimi i Fundit: Janar 08, 2009, 12:34:45 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë kris9p

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Lulekuqet mbi mure.
« Pergjigju #1 Me: Gusht 29, 2008, 12:31:05 MD »
THANKS A LOT

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Lulekuqet mbi mure.
« Pergjigju #2 Me: Gusht 29, 2008, 02:16:26 MD »
po ka dhe shume e shume filma te tjere por se di lejohen reklamat ketu apo jo?

Jashtë Linjë pdk

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Lulekuqet mbi mure.
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 02, 2008, 04:43:37 MD »
eeee sa film i mire e kam pa kur isha i vogel
Bravo te ndjerit Kadri Roshi Artisti ma i madh shqiptar i te gjitha koherave
i lehte i qofte dheu i memes Shqiperi, ndjese paste

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Lulekuqet mbi mure.
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 02, 2008, 10:55:52 MD »
LULET E KUQE CIPER AVLLISE...ESHTE FILM NJISH....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Lulekuqet mbi mure.
« Pergjigju #5 Me: Qershor 13, 2010, 06:47:06 MD »
Me pelqen shume Kadrri Rroshi ne kete film....
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Lulekuqet mbi mure.
« Pergjigju #6 Me: Qershor 13, 2010, 10:56:07 MD »
« Redaktimi i Fundit: Qershor 18, 2011, 04:38:14 MD nga ☼ Bea ☼ »