Forumi Nastradini

Arti , Dituria dhe Kultura => Kinematografia dhe Televizioni => Filma Artistik Shqiptar - Shikoj Online! => Tema është filluar nga: LuXor ne Tetor 30, 2007, 11:41:41 MD

Titulli: Kur zbardhi nje dite
Postuar nga: LuXor ne Tetor 30, 2007, 11:41:41 MD
http://video.google.it/videoplay?docid=-8518548207923188665
;)