Autori Tema: Horizonte te hapura  (Lexuar 3791 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Horizonte te hapura
« Me: Tetor 30, 2007, 11:40:15 MD »

.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë dhimitri1

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Horizonte te hapura
« Pergjigju #1 Me: Shtator 21, 2009, 04:02:18 MD »
hapu lale O0