Autori Tema: Gjeneral Gramafoni  (Lexuar 4958 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gjeneral Gramafoni
« Me: Tetor 31, 2007, 12:16:49 PD »

;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë cicci

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Gjeneral Gramafoni
« Pergjigju #1 Me: Maj 01, 2009, 08:11:43 MD »

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Gjeneral Gramafoni
« Pergjigju #2 Me: Maj 01, 2009, 08:28:39 MD »
ai shembetori qe punon tek ajo shtepia e shefit te xhandarev eshte cekja  kur ka qene i ri...shikojeni me vemendje........qe kercejne dhe ato 2 vajzat ballo.....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ALDOMORA0

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0