Autori Tema: Fragment filmi. " Une jam Shqiptar "  (Lexuar 1603 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Fragment filmi. " Une jam Shqiptar "
« Me: Dhjetor 11, 2007, 02:07:14 PD »
Merni shembull ju turqit e sotem qe hiqeni si shqiptar.

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë kot

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Fragment filmi. " Une jam Shqiptar "
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 15, 2007, 04:12:29 MD »
Merni shembull ju turqit e sotem qe hiqeni si shqiptar.
Ja qe duhen pare edhe keto Filma. Se duhet te mos e harojme qe shqiptaret kane qene edhe jane BURRA.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Fragment filmi. " Une jam Shqiptar "
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 16, 2007, 06:52:09 MD »
Per ate " kan qene " , jam dakord. Per ate tjetren " jane " , nuk jam shume dakord.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !