Autori Tema: x  (Lexuar 944 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
x
« Me: Shtator 21, 2010, 09:27:52 MD »
x
« Redaktimi i Fundit: Tetor 23, 2010, 10:50:57 PD nga ☼ Bea ☼ »

Jashtë Linjë al-kapone

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 10879
  • Popullariteti: 256
Femijet e saj ...
« Pergjigju #1 Me: Shtator 21, 2010, 09:32:33 MD »
Nuk hapet  [sad1] [sad1]