Autori Tema: Beni ecen vete.  (Lexuar 4572 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Beni ecen vete.
« Me: Tetor 31, 2007, 12:04:21 PD »

;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Anand dropulli

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Beni ecen vete.
« Pergjigju #1 Me: Gusht 02, 2015, 08:34:28 PD »
 [bananarocker] <muskul> [lule] [trullosur] <dance together> [peace2] [bestfriends]