Autori Tema: Apasionata  (Lexuar 1997 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Apasionata
« Me: Dhjetor 01, 2007, 02:26:58 PD »
Shikim te kendshem

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Apasionata
« Pergjigju #1 Me: Mars 20, 2008, 01:32:20 MD »
me pelqen shume ky film, dhe e rishikoj me kenaqesi.

Jashtë Linjë no.i.d

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 66
 • Popullariteti: -1
 • Deqani-ks
  • Deqani-ks (Forum)
Apasionata
« Pergjigju #2 Me: Korrik 04, 2010, 02:18:47 MD »
spo bon