Autori Tema: 2 Krisma ne Paris  (Lexuar 5362 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
2 Krisma ne Paris
« Me: Tetor 30, 2007, 11:56:31 MD »

Shikim te kendshem.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Edgy

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
2 Krisma ne Paris
« Pergjigju #1 Me: Tetor 06, 2009, 04:44:19 MD »
Shume pjese e bukur  [grin1]