Autori Tema: " Sketerre 43 "  (Lexuar 4203 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
" Sketerre 43 "
« Me: Tetor 31, 2007, 12:10:18 PD »

;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë katela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
" Sketerre 43 "
« Pergjigju #1 Me: Gusht 04, 2009, 06:52:05 MD »