Autori Tema: Femra perfekte  (Lexuar 8891 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Snow_white

 • Vizitor
Femra perfekte
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 29, 2007, 08:00:30 MD »
 :D :D :D

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Femra perfekte
« Pergjigju #2 Me: Janar 01, 2008, 04:11:56 MD »
ka perfekte por ka dhe me perfekte  :D:D

JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Femra perfekte
« Pergjigju #3 Me: Janar 01, 2008, 05:33:45 MD »
Hahaa c'ishte kjo mi

Jashtë Linjë CIA

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
Femra perfekte
« Pergjigju #4 Me: Janar 02, 2008, 08:37:37 MD »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Femra perfekte
« Pergjigju #5 Me: Prill 04, 2008, 08:08:31 MD »
 :D :D :D  sweet memory, e lezetshme fare
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë kelqa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Femra perfekte
« Pergjigju #6 Me: Janar 17, 2009, 01:52:58 MD »

Jashtë Linjë ERINDA-SEXY

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 402
 • Popullariteti: 0
Femra perfekte
« Pergjigju #7 Me: Janar 17, 2009, 01:53:56 MD »
une    hahahahahahaha

Jashtë Linjë ERINDA-SEXY

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 402
 • Popullariteti: 0
Femra perfekte
« Pergjigju #8 Me: Janar 17, 2009, 06:45:37 MD »
body  60/90/60  VISAGE si  ANG.JOLY  ////////////////E ZGJUT  si  M.thecer//////////e pasur............si ku ta di un...........i ke ckrujt ABIM  PERMAST YLI
.....ME ATO PERMASA ESHTE VETEM  BABAGJYSHI VITIT TE RI

Jashtë Linjë Banitoo..!

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Femra perfekte
« Pergjigju #9 Me: Maj 26, 2009, 03:20:12 MD »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Femra perfekte
« Pergjigju #10 Me: Maj 27, 2009, 12:37:46 PD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Dominus

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 382
 • Popullariteti: 16
Femra perfekte
« Pergjigju #11 Me: Maj 27, 2009, 12:43:18 PD »
90 : 60 : 90 ,175 cm,floke te zeze ,te gjata,fytyre femijenore dhe kryesorja : memece.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Femra perfekte
« Pergjigju #12 Me: Maj 27, 2009, 12:45:59 PD »
 [nailbitting] [teethsmile]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Femra perfekte
« Pergjigju #14 Me: Janar 26, 2010, 02:26:38 MD »
ka perfekte por ka dhe me perfekte  :D:Dweeeeeeeeeeeeee qyqja  [scared] [scared]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!