Autori Tema: Eh femrat..:P  (Lexuar 8589 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Eh femrat..:P
« Pergjigju #15 Me: Maj 02, 2010, 01:15:31 MD »
Dhe ti si Secu?Se dija qe isha endrra juaj. [rlmao]
Po cfaj kemi ne mi qe je sexy girl ti  [teasing] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Eh femrat..:P
« Pergjigju #16 Me: Maj 02, 2010, 01:33:03 MD »
Nuk u ve faj jo. [cheesy1]

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Eh femrat..:P
« Pergjigju #17 Me: Maj 02, 2010, 01:35:51 MD »
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Eh femrat..:P
« Pergjigju #18 Me: Maj 03, 2010, 09:56:35 PD »
eh femrat

 [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë Cuni i bukur

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1014
 • Popullariteti: 38
Eh femrat..:P
« Pergjigju #19 Me: Maj 10, 2010, 11:28:10 PD »
 [rlmao]  [rlmao]

Jashtë Linjë edi77

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 407
 • Popullariteti: 1
Eh femrat..:P
« Pergjigju #20 Me: Tetor 31, 2010, 01:06:45 MD »
eh femrat......
luften ato e kane sjell,,duke filluar qe nga elena e trojes

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Eh femrat..:P
« Pergjigju #21 Me: Tetor 31, 2010, 01:07:29 MD »
ehhh femratt (jam ka t'du s'jam ka t'duu... )  ;D ;D
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Eh femrat..:P
« Pergjigju #22 Me: Tetor 20, 2013, 07:23:07 MD »
 [mrgreen]

Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.