Autori Tema: Sa kohe keni qe jeni larguar?  (Lexuar 24469 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #105 Me: Mars 04, 2010, 12:49:31 PD »
dale ngadale po bejme 4 vite ktej  :'(

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #106 Me: Mars 04, 2010, 02:02:26 PD »
dale ngadale po bejme 4 vite ktej  :'(
O shejton po shoqerin e vjeter e harrove eeee... mir mir  ;)

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #107 Me: Mars 05, 2010, 12:58:37 PD »
O shejton po shoqerin e vjeter e harrove eeee... mir mir  ;)


pse me rrushi e harrova  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #108 Me: Mars 05, 2010, 01:05:39 PD »
Sna e ke var mo fare mi. :(

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #109 Me: Mars 05, 2010, 01:11:04 PD »
kam qene me leje lindje re  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ju kam dediku cunit kete kohe derisa e cova ushtar serish  [cryingorverysad] [cryingorverysad] [mrgreen] [mrgreen]
« Redaktimi i Fundit: Mars 05, 2010, 01:16:09 PD nga GLOORIA »

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #110 Me: Mars 05, 2010, 01:14:07 PD »
kam qene me leje linje re  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ju kam dediku cunit kete kohe derisa e cova ushtar serish  [cryingorverysad] [cryingorverysad] [mrgreen] [mrgreen]

Ecka shum shpejt koha andej nga ju, dmth paske hy ne mosh te thyme ti tani.  [teethsmile] [mrgreen]  :D

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #111 Me: Mars 05, 2010, 01:17:38 PD »
po tani, nese kalon te njezetat drejt asaj rruge vene te tere  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #112 Me: Mars 05, 2010, 01:20:04 PD »
Avash moj, un 21 vjec jam ne kulmin e fuqive  [bodybuilding]
Ti fol per vete po deshe.  [teethsmile]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #113 Me: Mars 05, 2010, 05:46:09 MD »
Si pa kuptuar 10 vjet.

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #114 Me: Mars 05, 2010, 05:55:38 MD »
ja te mendohem ...ëëë  [rolleyes1],,,ca vite andej   dhe ca vite kendej ,behen behen disa vite   8)

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Sa kohe keni qe jeni larguar?
« Pergjigju #115 Me: Prill 06, 2013, 02:13:39 PD »
13 sot.