Autori Tema: SHKARKONI LIBRA FALAS  (Lexuar 28492 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nanda

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
SHKARKONI LIBRA FALAS
« Me: Shtator 09, 2008, 04:00:09 PD »
Te nderuar vizitor,
Ne kete link mund te shkarkoni shume libra  me tematik te ndryshme ne gjuhen shqipe.
Nuk do te zhgenjeheni.

http://www.syri3.com/index.php?akcioni=libra

Jashtë Linjë danieli88

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
SHKARKONI LIBRA FALAS
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 17, 2009, 10:10:08 MD »
ju lutem nese mund te me ndihmoni me nje link per te shkarkuar "Mein kampf" te Hitlerit ne anglisht ose shqip. ju faleminderit

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
SHKARKONI LIBRA FALAS
« Pergjigju #2 Me: Tetor 04, 2010, 07:24:14 MD »
http://www.gutenberg.org/wiki/Main_Page
Gjeni shumicen e librave falas legalisht.Jashtë Linjë xhulistar

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
SHKARKONI LIBRA FALAS
« Pergjigju #3 Me: Gusht 21, 2015, 05:34:50 MD »
dua nje liber i cili quhet djemt e rruges pal ju lutem