Autori Tema: Shkarko Kanuni e lek Dukagjinit  (Lexuar 6646 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë buli_17

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 3
  • Popullariteti: 0
Shkarko Kanuni e lek Dukagjinit
« Me: Gusht 18, 2008, 11:04:03 PD »
Shkarko Kanunin e lek Dukagjinti ketu :

Shkarko Ketu:
 http://www.ziddu.com/download/1844454/KanuniiLekeDukagjinit.pdf.html


Shkarko ketu nje liber fetar shum te mir Allahu Njihet permes Arsyes
shkarko Ketu:
http://www.ziddu.com/download/1954583/allahu_njihet_permes_arsyes.pdf.html

av_1060

  • Vizitor
Shkarko Kanuni e lek Dukagjinit
« Pergjigju #1 Me: Janar 06, 2009, 08:15:51 MD »
Shkarko Kanunin e lek Dukagjinti ketu :

Shkarko Ketu:
 http://www.ziddu.com/download/1844454/KanuniiLekeDukagjinit.pdf.html


Shkarko ketu nje liber fetar shum te mir Allahu Njihet permes Arsyes
shkarko Ketu:
http://www.ziddu.com/download/1954583/allahu_njihet_permes_arsyes.pdf.html