Autori Tema: Please, help me !  (Lexuar 6389 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë MiRi 513

  • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 218
  • Popullariteti: 0
  • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Please, help me !
« Pergjigju #15 Me: Shtator 18, 2009, 08:12:26 MD »
o  tolkosova me adobe acrobat pdf reader (si te gjith librat) sa per te permendur 1 program , po ste beri pun ateher sdi ose se ke sharkuar si duhet torrentin . [uhmm]
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë zogu dukagjinas

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 84
  • Popullariteti: -1
Please, help me !
« Pergjigju #16 Me: Shtator 20, 2009, 02:56:20 MD »
Po si jo more i nderuar, keto mund t'i lexosh ne programin utorrent, por se pari ti duhet ta dowladosh ate program !!
Jeto sikur parajsa te jete ne toke !