Autori Tema: pershendetje, ju lutem me duhet pak ndihm  (Lexuar 4614 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë tol-kosova

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
pershendetje, ju lutem me duhet pak ndihm
« Me: Dhjetor 06, 2010, 08:32:42 MD »
pershendetje te gjithve, se pari deshiroj  qe ju te jeni mir dhe shpresoj se po ja kaloni mirw,
kam nevoj per downalodimin enje libri, kushdo qe mundet te me ndihmoj, ja di per nder [clap3].
Librin: Xhevahiri i Medines,,,,, Sherry Xhons
paraprakisht ju falenderoj te gjithve dhe ju uroj gjith te mirat

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19Jashtë Linjë tol-kosova

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
pershendetje, ju lutem me duhet pak ndihm
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 08, 2010, 07:59:58 MD »
Pershendetje A.E.O.N
Te falenderoj per ndihmen tuaj, por mbase nuk kam ditur si ti perdori keto adresa por ne adresen e parë nuk arrita te donwlaodoj, pasi qe nuk pash se ku te downalaudoj, ndersa ne adresen e dytë rapidshare, e shkarkova por po ma kerkon nje kod (pasword) per ta hapur failiin , nese nuk te merr shum koh dhe mund te me ndihmosh edhe nje her te falenderoj , tung dhe kalo mir

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
pershendetje, ju lutem me duhet pak ndihm
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 10, 2010, 06:55:23 MD »
draguljmedine