Autori Tema: McGraw.Hill.SQL.Server.2000.Stored.Procedure.and.XML.Programming.Second.Edition  (Lexuar 2933 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150