Autori Tema: McGraw.Hill.HackNotes.Windows.Security.Portable.Reference  (Lexuar 3629 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
McGraw.Hill.HackNotes.Windows.Security.Portable.Reference
« Me: Korrik 06, 2007, 04:13:10 MD »


E-book
Shkarko

Jashtë Linjë cannabis_sativa

  • Administrator
  • ne rritje..
  • *****
  • Postime: 51
  • Popullariteti: 0
McGraw.Hill.HackNotes.Windows.Security.Portable.Reference
« Pergjigju #1 Me: Prill 21, 2008, 07:21:19 MD »Anti-Hacker Tool Kit, Third Edition
by Mike Shema, Chris Davis, Aaron Philipp and David Cowen
McGraw-Hill/Osborne Publications
ebook format: CHM
ISBN-10:0072262877

http://rapidshare.com/files/54185543/Anti_Hacker_Toolkit.zip