Autori Tema: Kerkoj libra mbi kanunin e Lek Dukagjinit dhe mbi Arbereshet!  (Lexuar 3342 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë erjoli

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
Pershendetje te gjitheve sic edhe nga titulli jam duke bere provimin e diplomes dhe me duhen disa libra per ti shfletuar offline ne pc, mbi kanunin e lek dukagjinit dhe mbi arbereshet ne itali.
Faleminderit.