Autori Tema: Pershendejte! Me nevojiten librat e Headway English - level 3-4-5  (Lexuar 3177 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë daraden

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Pershendejte te gjitheve!

Kam nevoj per librat e gjuhes Angleze, me saktesisht te prodhuesit Headway. Nivelet e e 3, 4 dhe 5, ne rast se dikush e ka linkun, ju lutem te ma dergoni.

Faleminderit shume.