Autori Tema: shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf  (Lexuar 8519 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë buli_17

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Me: Gusht 18, 2008, 10:50:41 PD »
Shkarko Librin e ismail Kadares- Gjakftohsia ne versioni Pdf

Madhsi 1.99mb

shkarko ketu:
http://www.ziddu.com/download/1887320/IsmailKadareGjakftohtesia.pdf.html

Jashtë Linjë Dard-Lami

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Pergjigju #1 Me: Tetor 12, 2008, 12:06:05 MD »
Faliminderit për këto libra të Kadares që i keni postuar.Mirpo unë jamë i intersuar edhe libra tjera të tij që keni mundësi ti postoni.

Jashtë Linjë beni69

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 0
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 02, 2008, 09:23:47 PD »
Nuk shkarkohet ???
nese dikush te sheh me lot ne sy duaje sepse ka frige se te humbet ty

Jashtë Linjë filani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 09, 2008, 04:45:55 MD »
Shkarko Librin e ismail Kadares- Gjakftohsia ne versioni Pdf

Madhsi 1.99mb

shkarko ketu:
http://www.ziddu.com/download/1887320/IsmailKadareGjakftohtesia.pdf.html

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 24, 2008, 04:06:48 MD »
une  e  shkarkova.

Jashtë Linjë Ronnche

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Pergjigju #5 Me: Janar 24, 2009, 04:50:21 MD »
Nuk po shkarkohet libri...si mund ta shkarkoj???

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Pergjigju #6 Me: Gusht 15, 2009, 12:18:42 PD »
Nuk po shkarkohet libri...si mund ta shkarkoj???

Linku punon, thjesht duhet te futesh kodin verifikues dhe te presesh pak.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Pergjigju #7 Me: Mars 19, 2010, 01:50:52 MD »
Ky si liber i lexuar ,,, eshte i kohes se vjeter besoj ...

Jashtë Linjë princi65

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 0
shkarko librin e Ismail Kadres-Gjakftohsia versioni pdf
« Pergjigju #8 Me: Janar 12, 2011, 08:18:26 MD »
flm