Forumi Nastradini

Interneti dhe Informacioni => Shkarkime - Downloads => E-book - Shkarko Libra => Tema është filluar nga: erjoli ne Gusht 09, 2011, 09:22:02 MD

Titulli: Kerkoj libra mbi kanunin e Lek Dukagjinit dhe mbi Arbereshet!
Postuar nga: erjoli ne Gusht 09, 2011, 09:22:02 MD
Pershendetje te gjitheve sic edhe nga titulli jam duke bere provimin e diplomes dhe me duhen disa libra per ti shfletuar offline ne pc, mbi kanunin e lek dukagjinit dhe mbi arbereshet ne itali.
Faleminderit.