Autori Tema: Dritero Agolli (kerkesë)  (Lexuar 3585 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Connect

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 49
 • Popullariteti: 2
Dritero Agolli (kerkesë)
« Me: Dhjetor 09, 2009, 08:04:37 MD »
A ka mundësi ndoskush të më gjej librin e Dritëro Agollit - Komisiari Memo. dëshiroj që ta kem atë libër në kompjuterin tim

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Dritero Agolli (kerkesë)
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 12, 2009, 12:05:18 PD »
Po sikur ta blije dhe ta mbaje ne sirtarin tend nuk do te ishte me mire?
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë Connect

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 49
 • Popullariteti: 2
Dritero Agolli (kerkesë)
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 12, 2009, 01:27:19 MD »
deshroj ta kem edhe ne kompjuterin tim