Autori Tema: Dick.A.Guide.to.the.Penis.for.Men.and.Women. na se ju e doni me shkresa :)  (Lexuar 5700 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10


http://rapidshare.com/files/27454433/Dick.A.Guide.to.the.Penis.for.Men.and.Women.eBook-EEn.rar


eshte ne anglisht edhe me foto  ;D

qe mos thoni nga e di ti qysh tek urno

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Dick.A.Guide.to.the.Penis.for.Men.and.Women. na se ju e doni me shkresa :)
« Pergjigju #1 Me: Maj 13, 2008, 02:28:08 PD »
Guiden per Pussin po e postoj une  :D

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Dick.A.Guide.to.the.Penis.for.Men.and.Women. na se ju e doni me shkresa :)
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 09, 2009, 04:13:10 PD »
booh..ai linku nuk hap gje.. [rolleyes1]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Dick.A.Guide.to.the.Penis.for.Men.and.Women. na se ju e doni me shkresa :)
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 09, 2009, 12:09:21 MD »
lol
pse te duhet  link-u ty snow? ;D

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Dick.A.Guide.to.the.Penis.for.Men.and.Women. na se ju e doni me shkresa :)
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 09, 2009, 02:03:04 MD »
te shifnim ca eshte.. [rolleyes1]..pse jo? ndoshta dhe duhet ..sjam kondra  [smiley1]

Jashtë Linjë aida

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0