Autori Tema: Bleta Shqiptare, THIMI MITKO  (Lexuar 3726 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden-Ray

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Bleta Shqiptare, THIMI MITKO
« Me: Nëntor 15, 2014, 09:40:39 PD »
Kush mund te me siguroj nje liber te till se po e kerkoj me qiri edhe nuk po e gjej dot [cry1]