Autori Tema: Princ Vidi  (Lexuar 1648 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

  • Traktorist
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 6196
  • Popullariteti: 45
Princ Vidi
« Me: Shkurt 03, 2011, 05:34:25 PD »
Pjesa 1


Pjesa 2


Pjesa 3
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 06, 2011, 08:34:19 MD nga BERATSI_NL »


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D