Autori Tema: Kryqezatat 1095-1207  (Lexuar 2468 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Simpatica

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 0
 • Tired of life
Kryqezatat 1095-1207
« Me: Maj 27, 2009, 08:27:22 MD »

 The Crusades: Crescent and the Cross Ep. 1 (Part 1 of 10)
« Redaktimi i Fundit: Shtator 03, 2009, 01:58:45 MD nga Mistrece »
Not a shred of evidence exists in favor of the idea that love exists!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Kryqezatat 1095-1207
« Pergjigju #1 Me: Maj 27, 2009, 09:00:19 MD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!