Autori Tema: Ja si e presin Shqiptaret pushtuesin  (Lexuar 2134 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 2565
  • Popullariteti: 8
  • Killing time.
    • Forumi Nastradini
Ja si e presin Shqiptaret pushtuesin
« Me: Dhjetor 11, 2007, 01:51:23 PD »
Te gezuar me lule ne dore..I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !