Autori Tema: Ja kush luftoj per Shqiperine dhe kush e tradhetoje!  (Lexuar 2320 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ja kush luftoj per Shqiperine dhe kush e tradhetoje!
« Me: Janar 02, 2008, 07:50:56 MD »


.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë beni69

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 0
Ja kush luftoj per Shqiperine dhe kush e tradhetoje!
« Pergjigju #1 Me: Janar 23, 2008, 09:18:49 PD »
e kush e mer vesh kete gjuhe ????   :o
nese dikush te sheh me lot ne sy duaje sepse ka frige se te humbet ty

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ja kush luftoj per Shqiperine dhe kush e tradhetoje!
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 16, 2008, 11:16:51 MD »
beni69 per fatin tone te keq dokumentare ne shqip nuk ka. Pasi shqiperia ne kohen e zogut ishte si mesjete per mos te thene si ne kohen e gurit. Nuk kishte kamera per filmime. Megjithate flet vet filmimi s'eshte e nevojshem shume zeri.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !