Autori Tema: Dokumentar: Tirana dhe Kruja " Ja si ishte Shqiperia para kures se Enver Hoxhes  (Lexuar 2068 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Arab tamem turk. Rrofte Enveri qe na liroj nga keto budalleqe  ;DMe pas..
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 11, 2007, 01:48:44 PD nga Pleshti »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Dokumentar: Tirana dhe Kruja " Ja si ishte Shqiperia para kures se Enver Hoxhes
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 08, 2008, 05:04:58 MD »
Sh interesante ,,,  [locked] se mendoja qe ne ato vite ishte ashtu
KNOW YOUR RIGHTS!