Autori Tema: Dasma e mbretit Zog ( sherbyesi pushtuesve italian)  (Lexuar 2202 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Dasma e mbretit Zog ( sherbyesi pushtuesve italian)
« Me: Dhjetor 11, 2007, 01:50:16 PD »
Eshte italisht.

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë beni69

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 0
Dasma e mbretit Zog ( sherbyesi pushtuesve italian)
« Pergjigju #1 Me: Janar 23, 2008, 09:23:02 PD »
Une mendova se jam ne forum shqiptar ketu   ::)
nese dikush te sheh me lot ne sy duaje sepse ka frige se te humbet ty