Autori Tema: Bonnie & Clyde Videoja e vertete e vrasjes.  (Lexuar 1878 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 2565
  • Popullariteti: 8
  • Killing time.
    • Forumi Nastradini
Bonnie & Clyde Videoja e vertete e vrasjes.
« Me: Prill 03, 2008, 09:27:14 MD »


Kjo me siper eshte videoja e vertete se si i vrane.

Ketu me poshte eshte nje version i ri qe kam pare te italia 1.

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !