Autori Tema: Tregime ose barcaleta EROTIKE??  (Lexuar 80 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë almaalma

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 6
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Tregime ose barcaleta EROTIKE??
« Me: Mars 14, 2019, 03:01:55 MD »
 [bigok]a mundeni te tregoni qofte edhe te sajuara??.....{Shkruani qarte dhe pa gabime}

Jashtë Linjë almaalma

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 6
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Tregime ose barcaleta EROTIKE??
« Pergjigju #1 Me: Mars 14, 2019, 03:08:56 MD »
A te them une nje..e shkurter dhe e kam degjuar........??
Ishte nje vajze zeshkane ,ne dyqanin ku punonte si shitese vinte dite per dite nje djale me flok kafe e sy te zinj!!!Ai beni levizje teper provokuese..Nje dite kur ne dyqan nuk kishte kliente te tjere vajza e mbylli dyqanin!!Djali qeshi...ajo ju afrua...Hajde te lala-i thoshte ai...I shqeu rrobat dhe filloi ta puthte e ta lepinte,vajza i nxorri k**in dhe filloi ta hante te gjithin........Me pas djali e pallloi KAQ ISHTE!!!E di qe eshte kot.....NQS keni me te bukura tregojini.........Une lodhem shpejt!! [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]