Autori Tema: Sa eshte i perhapur gripi i derrave andej nga ju?  (Lexuar 1757 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Sa eshte i perhapur gripi i derrave andej nga ju?
« Me: Nëntor 14, 2009, 06:26:23 MD »
Jom kurioze te dij cka flitet rreth ketij rasti atje nga ju?

Ne Kosove 14 raste per momentin 1 i vdekur....I kom frik kesaj shpejt po perhapet
>:(
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sa eshte i perhapur gripi i derrave andej nga ju?
« Pergjigju #1 Me: Prill 03, 2010, 03:14:56 MD »
Tani mbase shfaqet ndonje grip tjeter ,,, se ai i derrave u shua  [wink1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Sa eshte i perhapur gripi i derrave andej nga ju?
« Pergjigju #2 Me: Tetor 02, 2014, 12:08:32 MD »
Opo i derrit iku...po po behet havale Ebola  [nailbitting]