Autori Tema: -Mentaliteti shqiptar.  (Lexuar 2557 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
-Mentaliteti shqiptar.
« Me: Shkurt 26, 2012, 08:34:58 MD »Ja ky esht mentaliteti i ulet shqiptar. Nje realitet i trishtueshem, dhe kjo jo per  shqiptarin zezak  por per  shqiptaret vet  qe sjan te varfer  vetem nga xhepat  por edhe nga  shpirti dhe mendja.

Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
-Mentaliteti shqiptar.
« Pergjigju #1 Me: Korrik 20, 2013, 01:16:05 MD »
ky mentaliteti shqipatr po na shkaterron fare por duhet ta perballojme me se miri sepse skemi per te ecur ne shoqeri dhe nga bota do jemi te prapambetur krahaso shqiperine me canadane ndryshe 100 %ndryshe.....

Jashtë Linjë Semprunz

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
-Mentaliteti shqiptar.
« Pergjigju #2 Me: Maj 07, 2018, 05:04:32 PD »
I would like to know if this website has been developed in the forum.

Jashtë Linjë Descoperat

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
-Mentaliteti shqiptar.
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 25, 2018, 11:36:24 PD »
The story that I'm interested in and feels that you are able to present it perfectly.