Autori Tema: Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!  (Lexuar 2246 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë lediona1995

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
« Me: Gusht 28, 2017, 03:10:21 MD »
Pershendetje te dashur lexues, jam ne analiste modeste persa i perket fushes se politikes. Doja te dija mendimin tuaj persa i perket kabinetit te ri te qeverise Rama duke qene swe jam duke bere nje shkrim per te?
A mendoni se secili minister eshte ne vendin e duhur apo duhet te zgjidheshin te tjere persona ne krye te ministrive? Per lehtesi e keni ketu listen e drejtuesve te seciles ministri http://www.lajm-shqip.com/new/index.php/2017/08/27/asambleja-e-ps-rama-prezanton-kabinetin-e-ri-qeveritar/

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
« Pergjigju #1 Me: Shtator 29, 2017, 12:01:13 PD »
Endrra vazhdon...
« Redaktimi i Fundit: Maj 23, 2018, 08:35:10 MD nga BOHAN »

Jashtë Linjë Perorysa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • sbo24
Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
« Pergjigju #2 Me: Mars 15, 2019, 07:54:40 PD »
I know this reasonably But the advice from somebody anyway

Jashtë Linjë Yainakorn

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • Awesome web page you have got here.
Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
« Pergjigju #3 Me: Prill 17, 2019, 11:08:10 PD »
I know that it's a bad post, but I always come in to read.