Autori Tema: Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!  (Lexuar 273 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë lediona1995

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
« Me: Gusht 28, 2017, 03:10:21 MD »
Pershendetje te dashur lexues, jam ne analiste modeste persa i perket fushes se politikes. Doja te dija mendimin tuaj persa i perket kabinetit te ri te qeverise Rama duke qene swe jam duke bere nje shkrim per te?
A mendoni se secili minister eshte ne vendin e duhur apo duhet te zgjidheshin te tjere persona ne krye te ministrive? Per lehtesi e keni ketu listen e drejtuesve te seciles ministri http://www.lajm-shqip.com/new/index.php/2017/08/27/asambleja-e-ps-rama-prezanton-kabinetin-e-ri-qeveritar/