Autori Tema: besimi  (Lexuar 1213 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë tvfilma

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
besimi
« Me: Shtator 14, 2015, 09:06:54 MD »
Qfar mendoni ,nese dikush shpreh besim TEK ju  ,qfar ndjenje qendron brenda vetvetes suaj?


Jashtë Linjë BigVip

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Big Brother VIP Live
besimi
« Pergjigju #1 Me: Prill 21, 2018, 02:01:29 MD »
duhet shikuar personi qe shpreh besim. Nese eshte dikush qe nuk ze bese kollaj atehere eshte nje vlersim i larte. Tregon se ai person ka konsiderate per ty